FOTO GALERIJA

-

Užičani idu dalje

Budućnost Krušik - Sloboda (Užice) 0:2 (0:0) (Rašković 59. penal, Borčić 72. minut) Nisu uspeli pioniri Budućnost Krušika da nastave takmičenje u plej ofu šampionata Srbije. Imali su Valjevci povoljnih 1:1 iz prvog meča u gostima, ali su, nakon izjednačenog prvog poluvremena, u nastavku grubim greškama pomogli ekipi Slobode da izbori plasman u narednu rundu.

Završena jedna epoha - Smenjen Vlada Đokić

Kako saznaje sport014, u ponedeljak uveče na sastanku kluba, smenjen je Vladimir Đokić. Đokić  smenjen je nakon neuspeha protiv FMP-a, gde je podsećamo Metalac poražen 80:84 u hali sportova i tako napravio ogroman korak u nazad, kada je u pitanju plasman u regionalnu ligu sledeće sezone, ako se ona uopšte bude održavala.

Prvi superligaški bod

Valjevo Gorenje – Šabac 7:7 (2:1,0:0,0:3,5:3) Prvi bod u Superligi, ne računajući pobedu protiv Starog Grada prenetu iz ligaškog takmičenja, vaterpolisti Valjevo Gorenja osvojili su protiv učesnika regionalne lige. Nakon tvrde prve dve četvrtine, Šapčani su u trećoj dominirali i bili na pragu pobede. Ipak, borbeni Valjevci su odigrali odličnu poslednju deonicu i "iščupali" bod.