-

"Bubamara" miruje do 21. marta

Sekretarijat Fudbalskog saveza regiona zapadne Srbije, na zasedanju koje je održano u četvrtak, doneo je odluku da se start prolećnog dela prvenstva u Srpskoj ligi Zapad, kao i zonama Drina, Dunav i Morava odloži za sedam dana. Tako će Budućnost Krušik 2014 umesto 14. Jošanicu iz Novog Pazara dočekati 21. marta, a za nedelju dana odložena je i prolećna premijera Radničkog sa Petog puka u Klupcima protiv Radničkog Stobeksa.

Nikolić ostaje šef struke

U poslednja četiri kola jeseni maksimalan učinak i gol razlika 9:0, bilans su Dejana Nikolića u finišu jeseni na klupi valjevskog srpskoligaša. Ako tome dodamo i rezultate iz prvog mandata, potezi čelnih ljudi u zimskoj pauzi mogli su se nagovestiti i nakon spuštanja zavese u Novom Pazaru. Dvadesetak dana kasnije došlo je i do konačnog dogovora, Dejan Nikolić će ostati u Valjevu i pokušati da uvede ekipu u Prvu ligu Srbije.

Pobeda Brodarca, Radnički oštećen

Radnički Gorenje - Brodarac 0:2 (0:2) (Peličić u 18. penal, Lukić 32. minut.) Lider iz Beograda približio se šampionskoj tituli, iako u Valjevu nije pokazao mnogo. U ravnopravnom meču bez puno prilika glavna "zvezda" bio je sudija Široki iz Smedereva, koji je u 18. minutu, iz samo njemu znanih razloga pokazao na belu tačku. Iznenađeni su bili i gostujući igrači, ali su poklon oberučke prihvatili, Peličić je bio siguran, pa je Brodarac poveo nakon prvog ulaska u kazneni prostor domaćina.