Telefon: 014/245-281
E-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

-

Gradištanci lako do bodova

VA 014 Gorenje – VGSK 0:3 (17:25, 28:30, 21:25) Zaslužena pobeda Gradištanaca protiv veoma slabih Valjevaca. Imali su momci trenera Ristovića svoje šanse, u drugom setu nisu iskoristili tri set lopte, a u trećem su vodili sa 12:6 ali su gosti jednostavno više želeli bodove. Predvođen Milanovićem, uz dobru partiju srednjaka Bohareva i Zarića, VGSK je naneo Valjevcima peti uzastopni poraz i overio opstanak u ligi.

Trostruka pobeda

Od petka do nedelje valjevski rukometni klubovi zabeležili su tri pobede. Rukometaši ORK Metalca savladali su u veoma važnom meču što se opstanka u ligi tiče Studentski grad iz Beograda sa 22:16 (11:7), dok su rukometašice Metalca 2015 u samo tri dana dva puta trijumfovale u prestonici. Protiv Beograda je bilo 32:27 (14:14), a protiv Grand Zvezde u odloženom meču čak 39:25 (21:12).

Poraz kao otrežnjenje

Budućnost Krušik - Mokra Gora 1:2 (1:1) Vruć šamar za fudbalere Budućnost Krušika. Očekivali su Valjevci pobedu protiv Mokre Gore, kojom bi potvrdili trijumf u Požarevcu, ali su tri boda otputovala u Zubin Potok. Zaslužen trijumf gostiiju koji su od samog starta znali šta hoće, dok su puleni trenera Nikolića napravili toliki broj grešaka da se nisu mogli ni nadati povoljnijem rezultatu. Otrežnjenje, da li u pravi čas, pokazaće vezana gostovanja Proleteru i Loznici.