Senjak juri gol minusa

Ako žele da od jeseni igraju u Kadetskoj ligi Srbije, fudbaleri škole fudbala Senjak moraće da u revanšu savladaju Kiker iz Kraljeva sa dva gola razlike. Valjevci su, bez najboljeg igrača Gligorijevića, koji je imao parne kartone, u sredu poraženi na gostovanju u Kraljevu sa 1:0, ali su sačuvali šanse da ne nađu u elitnom društvu.

Jedini pogodak na stadionu kod Ložionice postigao je Joković iz penala u 75. minutu.

Revanš je zakazan za nedelju 26. jun na stadionu Senjak sa početkom u 17 časova i 30 minuta.

-

Porazi rukometaša i rukometašica

Rukometaši ORK Metalca i rukometašice Metalca 2015 nisu bili rezultatski uspešni u 8. kolu Prve lige Centar. Momci su, nakon dve vezane pobede, poklekli u duelu sa beogradskim Rekreativom (26:28), dok su devojke, možda i očekivano, poražene od lidera na tabeli Loznice Grad (20:29).

Het-trik Raševića

Budućnost Krušik 2014 - Rudar (Kostolac) 3:1 (2:1)   Strelci: 0:1 Krstić u 8, 1:1 Rašević u 18, 2:1 Rašević (iz jedanaesterca) u 37, 3:1 Rašević u 82. min.   Valjevo, stadion "Krušik". Gledalaca: 300. Sudija: Stanko Ostraćanin (Kraljevo). Žuti karton: Muljajić (Rudar).

Mora jako od starta

Bili su šesti u regionalnoj ABA ligi, treći u našoj Superligi, mogu li da naprave još jedan iskorak? Da, na primer, pobede Partizan makar jednom u sezoni. Svesni su igrači Metalac Farmakoma da se šampionu ne može pretiti, utoliko pre što su prekjuče već pretrpeli novi poraz od crno-belih na startu polufinala plej-ofa, ali opet, nadaju se da će sada pred svojom publikom makar biti u prilici da pruže bolju partiju i možda iznenade.