logo014

Senjak juri gol minusa

Ako žele da od jeseni igraju u Kadetskoj ligi Srbije, fudbaleri škole fudbala Senjak moraće da u revanšu savladaju Kiker iz Kraljeva sa dva gola razlike. Valjevci su, bez najboljeg igrača Gligorijevića, koji je imao parne kartone, u sredu poraženi na gostovanju u Kraljevu sa 1:0, ali su sačuvali šanse da ne nađu u elitnom društvu.

Jedini pogodak na stadionu kod Ložionice postigao je Joković iz penala u 75. minutu.

Revanš je zakazan za nedelju 26. jun na stadionu Senjak sa početkom u 17 časova i 30 minuta.

-

Maratonac stigao do Valjeva

Svoj 43. maraton od ukupno 55 koliko namerava da istrči za 55 dana kroz 55 gradova Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore, sjajni sportista sa invaliditetom Goran Nikolić, praćen mladim atletičarima, učenicima i rekreativcima, završio je u subotu na Gradskom trgu u Valjevu.

Uroš i Sonja na tronu

Uroš Kutešić iz užičke Mladosti i Sonja Stolić, atletičarka Leposavića, pobednici su 17. Svetosavske trke, koja je na ulicama Valjeva okupila preko 300 takmičara svih uzrasta.

Istorijska pobeda

Valjevo Gorenje – Kataro 14:12 (2:2, 3:3, 4:2, 5:5) Prvi meč u Regionalnoj A2 ligi doneo je i istorijsku pobedu za ekipu Valjevo Gorenja. Prema najavama, meč sa ekipom iz Kotora bio je težak i neizvestan, ali su Valjevci u goleadi u poslednjoj četvrtini sačuvali dva gola prednosti i upisali prvi trijumf.