logo014

-

Meč za plej of

Pobeda u večerašnjem meču protiv Vojvodine u Valjevu Metalac Farmakomu će značiti veliki korak ka četvrtom mestu Superlige. Svesni su domaćini toga i sa velikom ozbiljnošću ulaze u novi duel sa Novosađanima. Biće to četvrti meč dva rivala u poslednjih manje od dva meseca, pošto su nakon prvog prvenstvenog na početku Superlige, imali i dva prijateljska duela u pauzi, tako da nikakvih tajni nema.

Srpskoligaš slavio na penale

Budućnost Krušik 2014 - Radnički 5:3 (1:1, 1:0) Stadion "Krušik" Valjevo. Gledalaca: 200. Sudija: Aleksandar Lukić (Valjevo). Strelci: 1:0 Nešić u 41, 1:1 Gavrić u 51. minutu. Jedanaesterci: 1:2 Gavrić, 2:2 Gentić, 3:2 Ilić, 3:3 Đurić, 4:3 Rašević, 5:3 Milošević.

Nezgodni Požežani

Prvi trijumf u prolećnom delu prvenstva doneo je olakšanje na stadionu Krušik. Konačno je načeta protivnička mreža, a golman Vojisavljević nesavladan je 270 minuta, pa je u redovima Budućnost Krušika prisutan optimizam pred gostovanje neugodnoj Sloge iz Požege na Veliku Subotu.