Prenosi sportskih događaja

TURNIR II LIGE Srbije u rvanju Valjevo 12.11.2016 od 14.00 h

-

Jesenja rasprodaja

Budućnost Krušik - Jedinstvo (Ub) 1:1 (1:0) (Popović 22. - Jovanović 72. minut) Nastavljena je rasprodaja bodova na stadionu "Krušik". Remi je epilog komšijskog derbija , u meču u kom su Valjevci, iako bez četvorice povređenih i kažnenih prvotimaca, uglavnom kontrolisali zbivanja na terenu. Ipak, još jedna u nizu početničkih grešaka koštala je izabranike Dejana Nikolića celog plena.

Partizan ponovo bolji

Metalac - Partizan 70:75 (13:26, 23:15, 17:21, 17:13) U utakmici koju je obeležila igra na mahove, Partizan je i drugi put u pripremnom periodu pred start Superlige savladao Metalac. U Valjevu je bilo daleko neizvesnije nego u hali "Aleksandar Nikolić", iako su gosti svih 40 minuta vodili. Metalac je imao nekoliko šansi za preokret koje su propuštene ishitrenim rešenjima u napadu.

"Triler" u Kruševcu, Metalac slavio "stotkom"!

Napredak Rubin - Metalac 97:100 (13:32, 34:12, 17:11, 12:21, 21:24) Neverovatan meč u Kruševcu! Metalac je odigrao od sjaja do očaja i nazad i uspeo posle divovske borbe i dodatnih pet minuta da odnese bodove. Teško je u normalnom izveštaju opisati šta se sve dešavalo na susretu 19. kola KLS, meč su obeležile serije poena oba tima i veliki preokreti, ali su Valjevci, predvođeni fenomenatnim Markom Dujkovićem i Branom Đukanovićem uspeli da dođu do devete pobede u sezoni.