VTV uživo

VUJIC TELEVIZIJA VALJEVO - Uzivo online

-

Overa ljubljanskog brejka

Posle šest vezanih gostovanja konačno će i košarkaši Metalca zaigrati na domaćem terenu. Predvođeni novim kapitenom Dušanom Kutlešićem, koji je traku dobio nakon odlaska iz kluba Nikole Tomaševića, Valjevci će pokušati da veliki trijumf u Ljubljani potvrde osvajanjem novih bodova u meču sa Igokeom iz Aleksandrovca. U nedelju od 19 sati videćemo sudar timova koji su reklo bi se u usponu forme, nakom pobeda u poslenjem kolu. I momci Vlade Jovanovića su nakon lošeg starta, uz nekoliko pojačanja najavili prodor ka sredini tabele, pa u valjevskom taboru ulogu favorita prepuštaju gostima.

Nastavljena serija poraza

ORK Metalac - Zlatar (Nova Varoš) 28:32 (10:16) Nisu se valjevski rukometaši radovali ni u osmom pokušaju ove sezone. Pretrpljen je poraz i od ekipe Zlatara, koja je odlučujuću razliku stvorila u prvom poluvremenu. Bez Dakića i Jevtića, sa rotacijom od samo sedam igrača, još jedan poraz bio je neminovan, uz čestitke momcima koji su istrčali na parket na fanatičnoj borbenosti.

Poraz i od Takova

Valjevo - Takovo Zvezda Helios 1:3 (25:23, 18:25, 17:25, 12:25) Podmlađeni sastav iz Valjeva poražen je i treći put u isto toliko kola. Minuti koji mlade igračice dobijaju sigurno su dragoceni za njihov odbojkaški razvoj, ali rezultat trpi. Očekuje se da priključivanjem ekipi Tešanovićeve i Puzovićeve, što će doneti neophodnu dozu iskustva, dođu i bolji rezultati.