I Starčevci odneli bodove

VA 014 - Borac (Starčevo) 1:3 (25:23, 24:26, 22:25, 23:25)

Još jedan kandidat za vrh tabele odneo je tri boda iz Valjeva. Prikazali su momci trenera Ristovića znatno bolju partiju nego protiv Mladog radnika, a ovoga puta nedostajalo je i sreće da možda i ceo plen ostane u Hali Student.

I pored toga što su u prvom setu imali i pet poena viška (19:14) Valjevci su tek u samoj završnici uspeli da reše u svoju korist taj period igre. Ipak, u sledećem periodu igre usledio je preokret, domaćin je ponovo imao prednost (20:16), a u nastavku propustio i jednu set - loptu. Taj trenutak sigurno je uticao i na ostatak meča, gosti iz Starčeva su u finišu setova imali više sreće i koncentracije i boljom igrom na mreži uspeli da slave.

Dvorana: "Student", Gledalaca: 100. Sudije: Vladimir Milošević (Beograd) i Nevena Nešković (Kruševac).

VA 014: Nenadić, Ražnatović, Marjanović, Pavlović, Ivanković, Bobovac, Đokić, Ulm (libero), Rakić, Janković (libero), Lazarević, Nedić. Trener: Mirko Ristović.

Borac (S): Miletić (libero, Rajković, Bojković, Milošević, Spasojević, Jović, Medenica, Simić, Vladisavljev, Knežević, Poznić, Zindović. Trener: Vojislav Pavlović.

-

Lider ubedljiv u Valjevu

Fleš Bečej - Kalča Memoris 1:7 (0:3) Strelci: 0:1 Stanković u 10. minutu, 0:2 Stanković u 19. minutu, 0:3 Vrzić (k.u). u 19. minutu, 0:4 Milojević u 29. minutu, 0:5 Milojević u 29. minutu, 0:6 Pavlović u 32. minutu, 0:7 Vrzić u 33. minutu, 1:7 Tojčić u 39. minutu.

Nišlije odnele bodove

RB – Kalča (Niš) 1:3 (0:1) Očekivali su u RB-u da bi četvrtom pobedom u prvenstvu mogli da se učvrtske u gornjem delu tabele Prve futsal lige, ali su Nišlije zasluženo odnele ceo plen. Nesavladivi golman Pavlović najzaslužniji je za "dvojku", ali se može reći da je gostujući sastav pokazao da su iskustvo i zrelost u igri i te kako važni u ovom rangu takmičenja, nevezano za čist igrački kvalitet.

Stošić najbolji bokser, Metalcu šest medalja

Mečevima finala po kategorijama u nedelju je u Valjevu završeno Prvenstvo Srbije za mlade i elitu, koje je okupilo preko 100 boksera, od čega 77 u seniorskoj konkurenciji. Poslednji dan obeležila su odustajanja finalista, a u par mečeva u kojima su se susreli bokseri istog kluba, brzo je došlo do "bacanja" peškira i prekida. Sve u svemu, po opštem mišljenu, prikazan je solidan boks.