Bez golova u Loznici

U drugoj proveri u tekućim pripremama fudbaleri Budućnost Krušika odigrali su u Loznici 0:0 protiv istoimenog tima, novog člana Prve lige Srbije i doskorašnjeg rivala u trećeligaškom društvu.

Oba tima su prvo poluvreme odigrala u kombinovanim sastavima, a Valjevci su imali daleko više šansi za pogodak.

U nastavku oba trenera su "promešala karte", priliku su dobili i igrači od kojih se očekuje da budu nosioci igre, a u završnici se i "zakuvalo". Valjevci su u jednoj situaciji smatrali da je trebalo da im bude dosuđen penal, protestvovali su, pa su zaradili dva isključenja, doduše sa pravom zamene. Van igre su morali Gentić i Tomić.

Prvu kontrolnu utakmicu u Valjevu Budućnost Krušik će odigrati u sredu protiv Radničkog iz Obrenovca.