Pobeda u Provu

U prvom kontrolnom meču, u sklopu priprema za predstojeću sezonu u Srpskoj ligi Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika savladali su u gostima novog člana Zone Drina ekipu Prova sa 4:1.

Dvostruki strelac bio je novalija iz šabačke Mačve Ivan Tomić, dok su po pogodak postigli Ivan Kosić i Jovan Milošević.

Narednu proveru Valjevci će imati u subotu protiv Loznice u Loznici.

-

Pobeda i poraz Radničkog

Dve najstarije selekcije FK Radnički Gorenje su za vikend ostvarile polovičan učinak. Prvotimci su, možda i lakše nego što se očekivalo, savladali ambicioznu ekipu Drine iz Ljubovije sa 3:1, dok su omladinci ubedljivo poraženi od Čukaričkog - 0:3.

Poraz i od Takova

Valjevo - Takovo Zvezda Helios 1:3 (25:23, 18:25, 17:25, 12:25) Podmlađeni sastav iz Valjeva poražen je i treći put u isto toliko kola. Minuti koji mlade igračice dobijaju sigurno su dragoceni za njihov odbojkaški razvoj, ali rezultat trpi. Očekuje se da priključivanjem ekipi Tešanovićeve i Puzovićeve, što će doneti neophodnu dozu iskustva, dođu i bolji rezultati.

Bez pobednika u Aranđelovcu

Šumadija - Budućnost Krušik 2014 1:1 (1:1) Strelci: 1:0 Nenadović u 3. minutu, 1:1 Rajevac u 23. minutu. Sudija: Stefan Jevremović (Gornji Milanovac) Žuti kartoni: Anđić, Pavlović i Nenadović (Šumadija), Baljak i Živanović (Budućnost Krušik 2014).