Remi sa Kolubarom

Fudbaleri valjevskog trećeligaša Budućnost Krušika 2014 u drugoj kontrolnoj utakmici igrali su 2:2 sa lazarevačkom Kolubarom. Izabranici Dejana Nikolića su popravili utisak iz prve provere protiv obrenovačkog Radničkog, jer su u meču koji je odigran u SC Matić u Ubu bili ravnopravan, a delom i bolji rival od člana Prve lige.

Strleci za Budućnost Krušik bili su Gentić i Rašević, a trener Nikolić još jednom je priliku pružio velikom broju igrača.

Naredni protivnik Valjevaca u pripremnom periodu biće Turbina iz Vreoca, trećeplasirana ekipa Srpske lige Beograd. I ovaj meč biće odigran u SC Matić u subotu sa početkom u 13 časova.

-

"Trojka" u Zubinom Potoku

Mokra Gora - Budućnost Krušik 0:1 (0:0) (Stanojević 83. minut) Na uvek nezgodinom gostovanju valjevski trećeligaš došao je do važna tri boda i "izbrisao" minus sa starta proleća. Uspeli su Valjevci da posle velike borbe dođu do trijumfa golom Petra Stanojevića, nakon asistencije Raševića, a domaćin će verovatno žaliti za neiskorišćenim penalom  prvom poluvremenu.

Vladimir Đokić: Mladi smo, igraćemo dobro!

Jednodnevnu pauzu u radu sa kadetskom reprezentacijom trener Metalca Vladimir Đokić iskoristio je da odradi trening sa svojom ekipom, koja pod vođstvom pomoćnika Teofilovića i Gojkovića, odnosno kondicionog trenera Selakovića, radi od 6. avgusta. Šef struke valjevskog tima ističe da je na stalnoj vezi sa saradnicima, da se njegovim odsustom ne gubi mnogo, to jest da je izuzetno zadovoljan učinjenim u prelaznom roku.