top tim

logo014

Novogodišnji turnir - rezultati 7. dana

Rezultati 7. dana Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu (08.01.)

POLETARCI 04 GRUPA I Foto Milovanović- Krušik 2004 0:2
POLETARCI 04 GRUPA I Radnički Elkotim – Radnički 2 0:1
POLETARCI 04 GRUPA II Senjak 1 Mag alati Plamen- Dečaci sa Pećine 2 2:0
POLETARCI 04 GRUPA II Đorđe Bodinović Raduša – Radnički Gate Comp 0:7
KADETI GRUPA III Birbi – Podgorina Frucht Osečina 5:1
OMLADINCI GRUPA IV BSK – FK Vojvode Andrić prevoz 1:5
OMLADINCI GRUPA IV Osaka City – Franculo 4:4
KADETI GRUPA III Podgorina Frucht Osečina – Caffe Garden 1:1
GRADSKA LIGA A Ilija Kop – VEGA 4:0
GRADSKA LIGA B KPZ Valjevo – Gradski 014 Taxi 2:2
KADETI GRUPA III Birbi – Caffe Garden 0:1
SUPER LIGA GRUPA IV Gigatron – Art Petrol 3:2
GRADSKA LIGA C Štamparija ODRI print – Dule Lušin 0:1
GRADSKA LIGA D Pekara Mirona – DUX Petrol 2:4
SUPER LIGA GRUPA IV Art Petrol – Geovany Jeans 5:1
GRADSKA LIGA E Biblioteka – Graditelj Mionica 4:0
GRADSKA LIGA F Taverna kafe Picerija – Auto Kop Ljig Kamen. Vrhovine 2:1
SUPER LIGA IV Gigatron – Geovany Jeans 2:1

Raspored za 8. dan (09.01.)

Raspored za 09.01.2015.

11:30 PAČIĆI 2006 GRUPA II Dečaci sa Pećine – Senjak II Stari grad
11:50 PAČIĆI 2006 GRUPA II Senjak 1 Papilon – Senjak V Industrometal
12:10 POLETARCI 04 GRUPA I Krušik 2004 – Radnički Elkotim
12:30 POLETARCI 04 GRUPA I Senjak II – Foto Milovanović
12:50 PIONIRI GRUPA III Senjak II – Senjak Podgorac Metal
13:10 PIONIRI GRUPA III Cherry sport Krušik Budućnost – Škola fudbala Fleš
13:30 PIONIRI GRUPA IV Ortodoksi-Divci – Krušik II 2001
13:50 PIONIRI GRUPA IV Fiskal – OFK Osečina
14:10 KADETI GRUPA IV Kafer Rio – Đorđe Bodinović Raduša
14:35 GRADSKA LIGA G Vojvode Nigerija – Kolektiv
15:00 GRADSKA LIGA H Pržionica Jerosimović-Pecka – Bolnica
15:25 KADETI GRUPA IV Đorđe Bodinović Raduša – Bros Jeans
15:50 GRADSKA LIGA I Lord Indirekt – Turbo servis Rasulić Fratelo 8
16:15 GRADSKA LIGA J Tešnjarci – Auto plac DM Valjevo
16:40 KADETI GRUPA IV Kafe Rio – Bros Jeans
17:05 SUPER LIGA A Eurotim-Valjevo – Fima Sistem
17:35 GRADSKA LIGA K 1 Va Pak – Barselona Mionica
18:00 GRADSKA LIGA L Kafe Vagon – Z.A. Fruit-Iskra
18:25 SUPER LIGA B Monako – Geovany Jeans

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Powered by PowerNet Solutions

 

IMA LI NADE

četvrtak, 22 septembar 2016 20:49
Izmedju ABA Lige, KLS-a, KK Ravne Gore i KK Valjeva, negde n

POGLEDAJTE SEMAFOR

subota, 21 maj 2016 09:49
Sa utakmicom u Železniku, i porazom METALCA, je pala i poto
-

GL.ODG. UREDNIK SPORTSKOG PORTALA

sport014.rs MIROSLAV RISTIVOJEVIĆ-MIKA

IMG 20141003 093033

vtv

SLUČAJAN IZBOR

Đokićevi momci na krovu Evrope!

Mlada reprezentacija Srbije, predvođena trenerom valjevskog Metalca Vladimirom Đokićem, osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u italijanskom gradu Linjanu! U finalu je, posle pravog rata nerava u finišu, pobeđena Španija sa 70:64. U novom velikom uspehu srpske košarke učestvovali su i igrači Metalca Petar Rakićević i Božidar Babović, kao i pomoćni trener Lazar Gojković.

Novogodišnji turnir - rezultati 1. dana

U saradnji sa Fudbalskim savezom grada Valjeva, koji je organizator Novododišnjeg turnira u malom fudbalu, Sport 014 će svakodnevno objavljivati rezultate i rasporede odigravanja mečeva sa ove tradicionalne manifestacije.

U pobedničkom ritmu

Veoma uspešan vikend za valjevsku odbojku u nedelju su zaokružile ženske ekipe Valjeva u Prvoj i Srbijanke 014 i Prvoj B ligi. Valjevo je sa 3:1 (25:16, 23:25, 25:17, 25:10) savladalo ekipu Gimnazijalca iz Kraljeva, a identičnim rezultatom Srbijanka 014 slavila je u derbiju protiv ljiškog Spartaka (25:22, 17:25, 25:15 i 25:18). Oba tima su se učvrstila u gornjem delu tabele. 
-

VIDEO MESECA

Sport 014 na Facebook

WEB DIZAJN FILAKS MUSIC-REFERENCE