top tim

Novogodišnji turnir - rezultati 6. dana

Rezultati 6. dana Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu (7.01.)

 

Rezultati 07.01.2015.

PAČIĆI 2006 GRUPA II Senjak V Industrometal - Dečaci sa Pećine 0:3
PAČIĆI 2006 GRUPA II Senjak II Stari Grad - Krušik TP Kezun 2011 0:3
POLETARCI 05 GRUPA II Radnički foto studio Emreković- Dečaci sa Pećine 2 1:0
POLETARCI 05 GRUPA II OFK Osečina 5 – Senjak II Lord 1:0
POLETARCI 04 GRUPA II Radnički Gate Comp – Senjak I Mag alati Plamen 0:0
POLETARCI 04 GRUPA II Dečaci sa Pećine 2 – Dečaci sa Pećine 1 0:5
PETLIĆI 02 GRUPA II Krušik 1 2002 – Radnički 2 2:1
PETLIĆI 02 GRUPA II Krušik Budućnost Bora – Radnički Europrom 0:2
PIONIRI GRUPA III Senjak Podgorac Metal – Cherry sport Kruš. Buduć. 0:1
PIONIRI GRUPA III Škola fudbala Fleš - Senjak II 1:0
PIONIRI GRUPA IV Krušik II 2001 – Fiskal 0:1
PIONIRI GRUPA IV OFK Osečina – Ortodoksi-Divci 1:0
GRADSKA GRUPA XI Gradski 014 Taxi – Va Pak 0:0
OMLADINCI GRUPA III Mičelini – Medi Va Montevideo 0:0
SUPER LIGA GRUPA III Auto plac DM Valjevo-FIMA sistem Mionica 1:1
GRADSKA GRUPA XI Va Pak – City Taxi 5:0
OMLADINCI GRUPA III Poslastičarnica Rim K2 – Osečina 2:2
SUPER LIGA GRUPA III FIMA Sistem Mionica – RB 014 0:2
GRADSKA GRUPA XI Gradski 014 Taxi – City Taxi 2:2
GRADSKA GRUPA XII VEGA – Kafe Vagon 1:2
SUPER LIGA GRUPA III Auto plac DM Valjevo – RB 014 3:0

Raspored za 7. dan (8.01.)

11:30 POLETARCI 04 GRUPA I Foto Milovanović- Krušik 2004
11:50 POLETARCI 04 GRUPA I Radnički Elkotim – R adnički 2
12:10 POLETARCI 04 GRUPA II Senjak 1 Mag alati Plamen- Dečaci sa Pećine 2
12:30 POLETARCI 04 GRUPA II Đorđe Bodinović Raduša – Radnički Gate Comp
12:50 KADETI GRUPA III Birbi – Podgorina Frucht Osečina
13:15 OMLADINCI GRUPA IV BSK – FK Vojvode Andrić prevoz
13:40 OMLADINCI GRUPA IV Osaka City - Franculo
14:05 KADETI GRUPA III Podgorina Frucht Osečina – Caffe Garden
14:30 GRADSKA LIGA A Ilija Kop – VEGA
14:55 GRADSKA LIGA B KPZ Valjevo – Gradski Taxi 014
15:20 KADETI GRUPA III Birbi – Caffe Garden
15:45 SUPER LIGA GRUPA IV Gigatron – Art Petrol
16:15 GRADSKA LIGA C Štamparija ODRI print – Dule Lušin
16:40 GRADSKA LIGA D Pekara Mirona – DUX Petrol
17:05 SUPER LIGA GRUPA IV Art Petrol – Geovany Jeans
17:35 GRADSKA LIGA E Biblioteka – Graditelj Mionica
18:00 GRADSKA LIGA F Taverna kafe Picerija – Auto Kop Ljig kamen. Vrhovine
18:25 SUPER LIGA IV Gigatron – Geovany Jeans

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Powered by PowerNet Solutions

 

IMA LI NADE

četvrtak, 22 septembar 2016 20:49
Izmedju ABA Lige, KLS-a, KK Ravne Gore i KK Valjeva, negde n

POGLEDAJTE SEMAFOR

subota, 21 maj 2016 09:49
Sa utakmicom u Železniku, i porazom METALCA, je pala i poto
-

GL.ODG. UREDNIK SPORTSKOG PORTALA

sport014.rs MIROSLAV RISTIVOJEVIĆ-MIKA

IMG 20141003 093033

vtv

SLUČAJAN IZBOR

-

VIDEO MESECA

Sport 014 na Facebook

WEB DIZAJN FILAKS MUSIC-REFERENCE