logo014

-

Bunker odneo bodove

Budućnost Krušik 2104 - Zvižd (Kučevo) 0:2 (0:1) Sudija: Marko Živković (Kragujevac) Strelci: Vukićević u prvom i Ignjatović u 88. minutu. Crveni karton: Gentić (Budućnost Krušik) u 81. minutu

Jedinstvo stalo u Divcima

OFK Divci - Jedinstvo (Ub) 2:2 (2:2) (Stanojević 8., 25. - Alempijević 2., 27. minut) U zanimljivoj utakmici Divci i Jedinstvo podelili su bodove. Borbeni domaćin odoleo je favorizovanim gostima, od kojih se sigurno očekivalo više, obzirom na ambicije i poziciju na tabeli. Divčani su pokazali da imaju kvalitet za opstanak u ligi, dok će Ubljani morati daleo bolje, ukoliko žele da ozbiljnije ugroze lidera iz Prova.