-

Bez pobednika u Aranđelovcu

Šumadija - Budućnost Krušik 2014 1:1 (1:1) Strelci: 1:0 Nenadović u 3. minutu, 1:1 Rajevac u 23. minutu. Sudija: Stefan Jevremović (Gornji Milanovac) Žuti kartoni: Anđić, Pavlović i Nenadović (Šumadija), Baljak i Živanović (Budućnost Krušik 2014).

Spremni za premijeru

Nakon četiri nedelje priprema, gde se tim formirao u hodu od valjevskih fudbalera koji su se vratili u rodni grad, Budućnost Krušik 2014 počeće trku za visok plasman u Srpskoj ligi Zapad jednim od najdaljih gosovanja. Momci Slaviše Božičića spremni su za veliku borbu u Novom Pazaru, gde će im protivnik biti ekipa Jošanice, tim o kome se ne zna puno, jer je tek u poslednjoj nedelji pred šampionat licencirao veći broj fudbalera. Poslednji raport pred put u Rašku, gde će valjevski sastav prenoćiti i u nedelju nastaviti za Novi Pazar, dao je kapiten Miloš Rašević.

Vukovi prekinuli seriju

Metalac – Beovuk 72 74:79 (16:14, 21:21, 14:14, 23:20) U meču koji bi se najbolje mogao opistati kao haotičan, čemu su u dobroj meri kumovale sudije Vojinović, Pecelj i Sedlar, Beograđani su prekinuli seriju pobeda Metalca. Uz odbranu često i preko ivice faula, Beovuk je u drugom poluvremenu uspostavio kontrolu utakmice i u završnici uspeo da odbije sve naopade Metalca, koji je ovaj meč odigrao ispod nivoa prethodnih. Beovuk je došao do 12. pobede u sezoni, dok Metalac ima trijumf manje.