-

Podela bodova

Radnički (V) - Provo 1:1 (0:0) Strelci: Đurić u 81. minutu za Radnički, a Pantelić u 57. minutu za Provo. Stadion: "SRC Peti puk", Gledalaca: 250, Sudija: Nemalja Sepi (Užice) 7,5. Žuti kartoni: Popović, Đurić (Radnički), Brzaković, Kovačević, Pantelić (Provo).

"Fenjeraš" na startu

Prolećna fudbalska priča u Valjevu, bar što se tiče trećeligaških terena, počinje duelom Budućnost Krušika i Jošanice iz Novog Pazara. Valjevci će, na zvaničnom debiju šefa struke Dejana Nikolića "fenjeraša" zapadne grupe ugostiti u subotu od 14 i 30 na stadionu Krušik, sedam dana nakon probitno planiranog termina. Odlaganje zbog loših vremenskih uslova valjevski trećeligaš je iskoristio za kontolni meč sa zonašem Brezovicom, gde je zabeležen remi 1:1, pa je tim, po rečima trenera Nikolića spreman za prolećne izazove.

"Trojka" na Petom puku

Radnički Gorenje – Borac 3:0 (1:0) (Đurić 34. penal, Tomić 47., S. Đukić 84. minut) U duelu sa kvalitetnom ekipom iz Lešnice Radnički je prikazao jednu od najboljih igrara ove jeseni i pobedom se oprostio od najverinijih navijača. Gosti su igrali otvoreno, ali su narandžasto - plavi bili efikasni, pa su tri lopte završile iza leđa gostujućeg golmana Antonića.