Remi sa Smederevcima

RBSmederevo 2:2 (1:0)

Nije uspela ekipa RB-a da dođe do druge uzastopne pobede na domaćem terenu. Namerili su se Valjevci na veoma kvačitetnu ekipu Smedereva, viđen je dobar meč sa dosta prilika na obe strane, pa se čini da je remi i najpravedniji ishod susreta.

Za grešku koju nije iskoristio Simeunović u sedmom desetak minuta kasnije iskupio se Kosta Marković. Pored ovih detalja prvi deo susreta obeležio je raspoloženi Tanasković, koji međutim ništa nije mogao u 22. minutu kada je sjajnu akciju Smederevaca krunisao Ramadani.

Posle oduzete lopte prednost je Valjevcima vratio Vitorović, međutim sve je na početak nakon jedne neopreznosti domaćih vratio Đorđević. Priliku da donese trijumf svom timu u završnici iz kaznenog udarca propustio je Aleksić, dok je na drugoj strani nesavladiv bio Tanasković.

Strelci: 1:0 Marković u 19, 1:1 Ramadani u 22, 2:1 Vitorović u 28, 2:2 Đorđević iz penala u 32.

Dvorana: „Hala sportova“, Gledalaca: 200. Sudije: Petar Radojčić (Inđija) 7 i Slavenko Matović (Beograd) 7. Nagomilavanje prekršaja: RB (2+4), Smederevo (2+6).

RB: TANASKOVIĆ 8, MILOVANOVIĆ 7, ALEKSIĆ 7,5, VITOROVIĆ 7,5, MARKOVIĆ 7, Tojčić 7, Pajić 6,5, Prokić -, Ranisavljević 7, Božić 7.

Smederevo: MIUCA 7,5, RANČIĆ 7, RAMADANI 7,5, ĐORĐEVIĆ 7,5, FILIPOVIĆ 7, Jevtić 7, Simeunović 7,5, Inajetović 7, Lekić 7.

Igrač utakmice: Tanasković (RB) 8.