Revanš Kotorana

Cattaro - Valjevo Gorenje  12:11 (3:3, 5:4, 2:4, 2:0)

Uspeli su vaterpolisti Cattara da se revanširaju ekipi Valjeva za poraz u prvom kolu Regionalne A2 lige. U neizvesnoj završnci domaći su na bazenu "Dragutin Trifunović" u finišu imali više koncentracije, ali i sreće, pa su upisali treću pobedu u sezoni.

Pobedonosni pogodak ekipa Cattara postigla je sedam sekundi pre kraja, a prethodno je valjevski tim imao igrača više i napad za pobedu. Grešku su Valjevci platili petim porazom u šampionatu.

Sudije: Arnaut i Kontić. Igrač više: Cattaro 9(2), Valjevo Gorenje 10 (1).

Cattaro: Mandić, Vušković 3, Uskoković, Marković, Jašović, Vuksanović, Krivokapić, Vujović 1, Milaš 4, Đurovć, Dončić 2, Perković 2, Marinković, Mršić. Trener: Vičević.

Valjevo Gorenje: Spasojević, Stanić 1, Lukić, Radulović 2, Rackov 1, Matović, Gligorijević 1, Arsenović, Bosić 2, Đorđević, Filipović 2, Brakočević, Mirković 2. Trener: Serafimović.

U 11. kolu Valjevo Gorenje dočekuje poslednjeplasirani Zadar.

-

Savladani "Panteri"

U jednoj od poslednjih kontrolnih utakmica pred početak takmičenja u ABA ligi košarkaši Metalca savladali su ekipu FMP-a u Železniku sa 87:77.

Valjevci idu ka vrhu

Budućnost Krušik - Proleter Mihajlovac 2:0 (2:0) (Popović 20, Gentić 40. minut) Važnu pobedu ostvarili su fudbaleri valjevskog trećeligaša, čime su potvrdili tri boda osvojena u Zubinom Potoku. Za razliku od nekih prethodnih mečeva, izabranici Dejana Nikolića na ovom su postigli golove na vreme, pa i pored pada u igri u drugom poluvremenu, nisu strahovali za konačan ishod.