Lider rutinski do pobede

VA 014 GorenjeKosovska Mitrovica 3:0 (25:9, 25:19, 25:18)

Nema još uvek rampe za valjevske odbojkaše. Ni do ovog kola drugoplasirana Kosovska Mitrovica nije uspela da se adekvatno suprtostavi četi Mirka Ristovića, u kojoj se, zavhavljujući odličnoj igri Lalića, nije osetio odlazak Nenada Ćosića u Švedsku.

Može se slobodno reći da derbi Prve lige nije opravdao očekivanja, domaći su dominirali, neizvesno je bilo samo u drugom setu kada su gosti iz Mitrovice prišli na 18:17. Ipak, sa četiri vezana poena Valjevci su otklonili sve dileme u tom delu igre.

Dvorana: „Student“, Gledalaca: 200. Sudije: Đ. Stevanović (Beograd) i M. Tulimirović (Obrenovac). Trajanje meča: 67 minuta.

VA 014 Gorenje : Lalić 11, Ražnatović 16, Jevtović, Adamović 7, Radić 8, Vešović, Đokić, Stašević (libero), Bulatović 5, Janković, Lazarević, Živanović, Knežević 8. Trener: Mirko Ristović.

Kosovska Mitrovica : Kostić, M. Ristić, Mojsić, Debeljak (libero), Kurtanović, Lozić 8, Radomirović 5, Bajramović 1, Stanković, J. Ristić 3, Cvetanović 11, Deljanin.