Ubedljivi Pazarci

RBNovi Pazar 1:6 (1:3)

Prvi poraz u elitnom rangu srpskog futsala dao je Valjevcima do znanja da im, i pored dve startne pobede, tek predstoje prave borbe. Ekipa Novog Pazara je demonstrirala i kvalitet i iskustvo, dozvoljivši ekipi RB-a da, pored postignutog pogotka, tek još nekoliko puta zapreti čuvarima mreže. Jednostavno, na parketu Hale sportova, slavio je bolji tim.

Sve što je domaćin uspeo da uradi na ovom susretu je da povede, Božić je uposlio Aleksića koji je savladao istrčalog Hota. U nastavku na terenu je postojao samo jedan tim, jedino je bilo pitanje sa kolikom će razlikom Pazarci slaviti, a publika je uživala u bravurama Vukadinovića.

Strelci: 1:0 Aleksić u 4. minutu, 1:1 Radović u 13. minutu, 1:2 Sadović u 15. minutu, 1:3 Mutavdžić u 17. minutu. 1:4 Mutavdžić u 22. minutu, 1:5 Cvetanović u 27. minutu, 1:6 Vukadinović u 32. minutu,

Dvorana: „Hala sportova“, Gledalaca: 300. Sudije: Oliver Nikolić (Niš) 7 i Nebojša Panić (Beograd) 7. Žuti kartoni: Stojanac, Marković, Simeunović (RB), Karišik, Hot (Novi Pazar). Nagomilavanje prekršaja: RB (5+4), Novi Pazar (2+5).

RB: SIMEUNOVIĆ 6, RANISAVLjEVIĆ 6, TOJČIĆ 6, SOLDATOVIĆ 6, MARKOVIĆ 6, Milovanović 6, Stojanac 6, Stojanović 6, Božić 6, Cvetanović 6, Milićević -, Petrašević 6, Aleksić 6. Nije igrao: Šarić.

Novi Pazar: HOT 7, E. REDOVIĆ 8, SADOVIĆ 8, KARIŠIK 8, MICIĆ 8, Vukadinović 8,5, Cvetanović 8, F. Redović 7, Camić 7, Pavlović 8, F. Mujović 7, Rašljanin -, Mutavdžić 8.

Igrač utakmice: Vukadinović

U 4. kolu Prve futsal lige RB gostuje ekipi Smedereva.

-

Plejmejkeri na probi

Kao što je Sport 014 i najavio, Metalac će se, sada već izvesno, pojačati na poziciji plejmejkera, sa jednim ili dvojicom igrača. Trenutno je bliža solucija sa dvojicom, rekao je na klupskoj pres konferenciji trener Vladimir Đokić, potvrdivši glasine da su na probi u valjevskom ABA ligašu Miloš Milisavljević i Milutin Đukanović.

Laziću novi mandat

Redovna izborna skupština bokserskog kluba Metalac nije donela promenu na mestu predsednika, ali jeste u statutu koji je usaglašen sa novim Zakonom o sportu, to jest u upravnom odboru, koji bi trebalo da donese novu energiju na putu povratka na stare staze slave.

Popravni u Kostolcu

Poraz od Zvižda iz Kučeva upalio je alarme na stadionu Krušik. Lek za neefikasnost, jer su bez gola iz igre četiri kola, Valjevci moraju što pre da pronađu, a naredna dva meča, fudbalski gledano, biće najteža, jer su protivnici Rudar i Loznica, uz Budućnost Krušik 2014 i ubsko Jedinstvo ekipe koje će se, ako je sudeći po prvih osam kola, "pitati" za najviši plasman.