Mladi u prvom planu

Radnički GorenjeRadnički Stobeks 4:1 (3:0)

(Todorović u 17. i 29., Dačević 39., Avramović 64. - F. Matić 63. minut).

Ubedljivom pobedom protiv imanjaka iz Klupaca Radnički je zaokružio uspešnu sezonu. Sem tri boda, veliki dobitak za klub sa Petog puka su odlične partije mladih igrača koji su u finišu dobili značajniju ulogu u prvom timu, pa su se protiv Radničkog Stobeksa u strelce upisali članovi omladinske ekipe.

Todorović je sa dva gola započeo goleadu, protivničkog lolmana savladali su i Dačević i Avramović, dok je počasni pogodak za goste delo Matića.

Stadion: „Petu puk“, Gledalaca: 200. Sudija: Srđan Mihailović (Ub) 7.

Radnički Gorenje: Simić -, V. Đukić 7,5, Dačević 7,5, (Marinković -), Tomić 7,5, Jevtić 7,5 (S. Đukić 7,5), Tajdić 7,5, Vuković 7,5, Petrović 7,5, Todorović 8, Stevanović 7,5, Petrašević 7,5, (Avramović 7,5).

Radnički Stobeks: Lekić 6, Marković 6, N. Matić 6, Jerinić 6, Lazić 6, Кojić 6, Protić 6, Milovanović 6, Aleksić 6, F. Matić 7, Кovačević 6,5.

Igrač utakmice: Todorović (Radniki Gorenje).

-

Pobeda u Provu

U prvom kontrolnom meču, u sklopu priprema za predstojeću sezonu u Srpskoj ligi Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika savladali su u gostima novog člana Zone Drina ekipu Prova sa 4:1.

Remi u Požegi

Sloga - Budućnost Krušik 2014 1:1 (0:0) Stadion Sloge, Gledalaca 200. Sudija: Ivan Nikitović (Čačak). Strelci: 0:1 Kosić u 54., 1:1 Kuveljić u 81. minutu. Žuti katroni: Đorđević, Rašević i Baljak (Budućnost Krušik 2014). Crveni kartoni: Baljak u 70., Đorđević u 78. minutu, trener Dejan Nikolić, pomoćni trener Zoran Prokić (Budućnost Krušik 2014).

Od gotovog umalo veresija

Valjevo - Klek Srbijašume 3:2 (25:15, 25:14, 23:25, 21:25, 15:6) Nakon odbojkaškog maratona koji je trajao 131 minut Valjevo i Klek podelili su bodove, s'tim što je veći i slađi deo "kolača" ipak pripao domaćinu. Odigrale su Valjevke od sjaja do očaja i nazad i, čini se, propustile priliku za osvajanje tri boda protiv veoma mlade ekipe Kleka.