Fudbal - Okružna liga Kolubara

-

Bunker odneo bodove

Budućnost Krušik 2104 - Zvižd (Kučevo) 0:2 (0:1) Sudija: Marko Živković (Kragujevac) Strelci: Vukićević u prvom i Ignjatović u 88. minutu. Crveni karton: Gentić (Budućnost Krušik) u 81. minutu

Agresivno na lidera

U završnicu ABA lige i poslednja tri kola Metalac ulazi sa pozitivnim skorom i šansom da se dokopa evropske vize. Šestoplasirana Krka ima isti učinak kao tim iz Valjeva, doduše uz bolji međusobni skor, pa bi Metalac do kraja za šesto mesto, koje po propozicijama vodi u EURO kup, morao u preostala tri kola da ostvari pobedu više od ekipe iz Novog Mesta. Nije nemoguće, ali u redovima sigurno najprijatnijeg iznenađenja jadranskog nadmetanja niko i ne pominje Evropu. Koncentrisani su na meč u Pioniru protiv lidera Crvene Zvezde, koji je zakazan za nedelju u 19 sati.

Poraz za kraj jeseni

Karađorđe (Topola) - Budućnost Krušik 1:0 (1:0) Vukajlović 29. minut (penal) Fudbaleri Budućnost Krušika porazom su završili jesenji deo prvenstva, a slabom partijom u Topoli donekle su pokvarili utisak iz generalno uspešnog prvog dela šampionata. Domaćin je slavio pogotkom iz više nego sumnjivog penala, a meč je doneo slab fudbal, čak i za trećeligaške standarde. Doduše, na terenu nalik na oranicu nemoguće je prikazati lepršavu igru.